Черкаси

24.80
Четвер, 19 лютого 2015 00:00

Небесна сотня. Віктор Чернець (Nebesna sotnia. Viktor Chernets)

Небесна сотня. Віктор Чернець (Nebesna sotnia. Viktor Chernets)

Небесна Сотня. Нарис п'ятий.

Віктор Чернець - житель с. Подібна Уманського району. Родичі кажуть, що на Майдан не поїхав, бо не видали зарплату. Але залишатися вдома не міг. Тому пішов на блокопст.

Віктор намагався перекрити дорогу джипу, який за словами очевідців, робив прорив для автобусів із Одеси, у яких везли тітушок на Антимайдан.

Водій не зупинився і збив активіста. Віктор Чернець загинув на місці.

?????? ??????...
Четвер, 19 лютого 2015 00:00

Небесна сотня. Максим Горошишин (Nebesna sotnia. Maksym Horoshyshyn)

Небесна сотня. Максим Горошишин (Nebesna sotnia. Maksym Horoshyshyn)

Небесна Сотня. Нарис четвертий.

Максим Горошишин - із с. Токмак, Запорізької області. Змалечку переїхав на Черкащину, його виховувала тітка. Вивчився на будівельника. Він був мрійником, згадують родичів. Хотів відрити власний ресторан.

- А на Майдан он поехал, потому что его жизнь заставила поехать туда. Он здесь своим родственникам даром не надо был. То он выбрал себе судьбу такую, что уж лучше где-то жить та самому на себя зарабатывать та и все. Он до последнего помогал побитых людей носить.

?????? ??????...

Небесна Сотня. Нарис третій.

Віталій Смоленський родом із с. Фурманка, Черкаської області.

- Я йому кажу: «Туди нема чого соватись, нема чого тобі туди їхати. Для чого воно тобі?» – «Я захотів хорошого життя, я хочу добре жити, щоб нікуди ні від кого не ховатися, нічого не боятись». Хочу добре жити, – сказав він, – Щоб все було нормально в Україні», - згадує мама Лідія Смоленська.

Небесна Сотня. Нарис другий.

Юрій Паращук народився і виріс у м. Тальне. Працював у Харкові. Коли дізнався, що на Майдані розігнали студентів, одразу поїхав до Києва. Загинув Юрій, коли допомагав рятувати пораненого. Куля снайпера потрапила йому в потилицю.

"Ти не розумієш, найвище благо - померти за ближнього", - це ті слова, які закарбувалися у моїй пам'яті на все життя, - говорить Інна Паращук, сестра Юрія. - І так він і помер. За людей. Без ніякої зброї.

Вівторок, 29 липня 2014 00:00

Небесна Сотня. Юрій Пасхалін

Небесна Сотня. Нарис перший.

Цей нарис - про черкаського героя, який загинув на Майдані. Юрій Пасхалін закінчив школу у м. Сміла. Був вихованцем Школи олімпійського резерву в Харкові, займався штангою. В останні роки проживав у Києві. 18 лютого 2014 р. Юрій Пасхалін був на Майдані, потім пішов додому, але коли почув, що його розганяють, повернувся. Отримав три вогнепальні поранення в спину. В нього лишився семирічний син.

Хочеш домогти? Стань другом!