Черкаси

«Моя справа життя». Гумор. Святослав Марченко

«Моя справа життя» – новий проект «Громадського ТБ:Черкаси», де ми розповідатимемо історії людей, які не бояться змінювати життя і робити саме те, до чого лежить душа. Вони не чекають сприятливих умов та "долара по 8", а починають прямо зараз! Святослав Марченко – один із таких.

Україна у рейтингу найщасливіших країн цьогоріч спустилася зі 111 позиції на 123. Через економічні труднощі люди бояться втратити роботу, часто проживають нещасливе життя, а їх мрії залишаються нереалізованими. Ми хочемо змінити думки про те, що треба «знайти собі нормальну роботу, а творчість і захоплення – це другорядне».

Отримати професію юриста і працювати гумористом – таке перетворення багатьох здивувало. Однак Святослав каже – не може інакше:

«Рідні не те, щоб відмовляли, вони більше спостерігали, мовляв: «Ти ж юрист – круто! Що ти робиш?!», – розповідає Святослав. Говорить, що й сам собі неодноразово казав, що потрібно знайти "нормальну роботу", але нічого із цього не вийшло.

«Життя одне, і треба робити саме те, що ти хочеш. Принаймні, поки ти молодий, варто ризикнути: а раптом вийде? Тоді ти станеш найщасливішою людиною у світі! А навіть якщо й не вийде – нічого страшного, потрібно шукати далі і розвиватися. Життя – це «спроба-спроба-результат, спроба-нема результату», це схоже на гру, в яку цікаво грати».

Нині Святослав Марченко професійно пише жарти і сценарії для гумористичних шоу на телебаченні. Окрім того, й сам виступає на сцені. Досвід вже має чималий, адже гумор заполонив його ще зі школи, коли почав грати у КВК. А далі були гастролі, участь у різноманітних шоу та кастингах.

«Коли я виступаю і люди сміються, аплодують – це максимальний кайф, який відчувають, напевно, рок-музиканти на концертах. Тоді ти розумієш, що робиш усе недарма», – каже гуморист.

На запитання, чому не потрібно боятися кардинальних змін та починати свою справу прямо зараз, Святослав відповідає просто:

«Потрібно доводити собі, що ти дійсно можеш робити те, що ти хочеш. Доведеш собі – люди на тебе подивляться і подумають: «Якщо він зміг, то і я зможу». Тоді відбуватиметься своєрідний круговорот, і все виходитиме».

Попри веселість професії, Святослав серйозно заявляє: «Ми як країна можемо все. У всіх галузях ми можемо розвиватися і бути кращими».

 

Хочеш домогти? Стань другом!