Mist

2°C

Черкаси

«Громадське. Rest». Слеклайн

Тобі набридло лежати на дивані? Засидівся вдома або на роботі? Звичний для тебе відпочинок вже набрид? Хочеться чогось нового, активного, екстремального? «Громадське. Rest» пропонує тобі такий вид активного відпочинку як слеклайн.

 

– Слеклайн або ходіння по стропі – це вид активного відпочинку, який сподобається кожному екстремалу та людині, яка хоче урізноманітнити своє життя. Слеклайн – це практика в балансуванні, яка полягає в ходінні по спеціальній натягнутій нейлонової або поліестрової стропі, – розповідає любитель слеклайну Дмитро Зборовський.

Ступінь натягу регулюється під потреби і цілі слеклайнера. Також існують різні за шириною і структурою стропи для різних стилів – виконання складних акробатичних трюків, проходження довгих ліній над водою і по натягнутій на великих висотах над землею стропі.

Дмитро займається слеклайном уже 4 роки і каже, що познайомився із ним випадково:

«Я прийшов на тренування, там було всього дві людини та один слеклайн. Я одразу сказав хлопцям, що це нереально, неможливо зробити, це неймовірно складно. За перше тренування в мене вийшло аж 5 кроків – це було неймовірне досягнення. Потім тренування за тренуванням кількість кроків збільшувалася. Поставив собі ціль – пройти половину стропи, потім цілу, пройти туди і назад, потім виконувати різні статичні трюки».

Якщо вас зацікавила інформація і ви хочете спробувати себе в слеклайні, відчути атмосферу балансу підписуйтесь на групу ВКонтакті «Slackline в Черкассах» та дізнавайтесь про тренування.

 

Хочеш домогти? Стань другом!