Черкаси

На «Черкаських джазових днях» зіграли лише українські виконавці

Цими вихідними відбулися 28-мі «Черкаські джазові дні». На відміну від попередніх років, цього разу на сцені грали виключно українські виконавці з Черкас, Києва, Одеси та Сум. 

 

 Організатор фестивалю Сергій Крашенінніков каже, що йому приємно бачити в Черкасах лише український джаз.

– Ми намагаємося вижити комплекс провінційного фестивалю. В Україні дуже багато достойних музикантів, дехто із них уже втретє приїжджає грати в наше місто, – каже він.

Володимир Прихожай, лідер гурту Jazz-fusion band «Aramis» із м. Суми:

Ми часто буваємо на черкаських джазових фестивалях, багато джаз-бендів називають Черкаси джазовою столицею України. «Джазові дні» – це справжній український фестиваль. На подібні великі концерти в Україні майже не допускають вітчизняних виконавців. У Черкасах же все дуже демократично

«Черкаські джазові дні» – традиційний міжнародний фестиваль джазової музики, заснований у 1988 році Сергієм Крашенінніковим та його однодумцями. З того часу Сергій є незмінним організатором, натхненником та безпосередньо учасником фестивалю. За цей період на черкаській сцені окрім українських музикантів виступали джазові зірки зі США, Німеччини, Бразилії, Нідерландів, Польщі, Ізраїлю, Норвегії, Камеруну, Швейцарії та багатьох інших країн.

Схожі матеріали

Хочеш домогти? Стань другом!