Mist

2°C

Черкаси

«Нам потрібен дім». Переселенці у Черкасах долучилися до всеукраїнської акції

Мирна акція протесту, під гаслом «Нам потрібен дім», розпочалася одночасно в багатьох містах України: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Запоріжжі, Конотопі й т.д. Причиною проведення мирного протесту є парламентські слухання у Верховній Раді щодо прав внутрішньо переміщених осіб. Підтримали акцію й в Черкасах. Переселенці звернулися до влади для того, щоб та приділила увагу їхнім проблемам. Зараз найбільш складним для переселенців є питання житла.

 

Яна Мельникова, переселенка:

«Сьогоднішня акція «Нам потрібен дім» присвячена засіданню у Верховній Раді, на якому розглядатимуть питання щодо переселенців. Взагалі, ми не вважаємо себе переселенцями, адже нас ніхто нікуди не переселяв, ми були вимушені тікати, покидати свої домівки, відвозити дітей із тих регіонів, де йдуть воєнні дії. Зараз ми тут, в Черкасах. Надалі хочемо залишитися жити в цьому місті і країні.

Акція, яку ми проводимо сьогодні – всеукраїнська. Вона проходить в Києві, Харкові, Львові, Запоріжжі, Дніпропетровську, Конотопі та інших містах нашої країни. Ми вирішили долучитися до цієї акції, адже нас у Черкасах теж багато. Маємо спільний меседж, що ми жителі цієї країни і «Нам потрібен дім». Не просимо, щоб нам дали будинки, а хочемо допомоги від держави у купівлі цього житла. Нехай зроблять, можливо, певні пільги на кредитування, якісь програми та заходи, які можуть нам посприяти.

Наша акція цілком мирна, без викриків, без лозунгів. Ми просто хочемо, щоб нас почули й побачили, що ми є».

 

Хочеш домогти? Стань другом!