Черкаси

25.17

Черкаси vs Біла Церква. Порівняння тролейбусної системи

Член громадської ради при КП «Черкасиелектротранс» Валерій Мироненко завітав до Білоцерківського тролейбусного управління і порівняв тролейбусну систему Білої Церкви та Черкас. 


РУХОМИЙ СКЛАД

Біла Церква

На балансі Білоцерківського тролейбусного управління перебуває 20 тролейбусів з них на 6 існуючих маршрутів щодня виходить 16 одиниць. Найбільш розвинений і стратегічний маршрут це №1: станція «Роток» – площа Перемоги, де працює найбільше тролейбусів і інтервал руху складає менше 10 хв. Інші ж 5 маршрутів обслуговують лише по одному-два тролейбуси. Загалом парк Білоцерківського тролейбусного управління складається з таких машин:

МАЗ-ЭТОН Т103 – 6 тролейбусів:

ЗиУ-682Г [Г00] – 5 тролейбусів

ЗиУ-682В-012 [В0А] – 3 тролейбуси

ЮМЗ Т2 – 3 тролейбуси

ЛАЗ-52522 – 1 тролейбус

Зиу-682В – 1 тролейбус

Дніпро E187 – 1 тролейбус:

Черкаси

У Черкасах рухомий склад більш різноманітний і у кількісному співвідношенні вдвічі більший за білоцерківський. Загальна чисельність тролейбусів в Черкасах зараз складає 90 машин із них на маршрути в будні дні виходить близько 41-43 машин, а у вихідні і святкові дні цей показник становить лише 20 тролейбусів. Рухомий склад у Черкасах представлений такими машинами:


ЗиУ-683Б [Б00] – 20 тролейбусів

БКМ 321 – 15 тролейбусів
ЗиУ-682В [В00] – 14 тролейбусів
ЗиУ-6205 – 10 тролейбусів ЗиУ-682Г [Г00] – 10 тролейбусів ЗиУ-682В-012 – 9 тролейбусів

Богдан Т70117 – 8 тролейбусів:


ЗиУ-682ГН – 4 тролейбусів
ЛАЗ E183D1 – 4 тролейбусів:


ЗиУ-682В-013 – 1 тролейбус
ЗиУ-682УА – 1 тролейбус
Киев-12.05 – 1 тролейбус

БКМ 32102 – 1 тролейбус:

КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ТРОЛЕЙБУСІВ


У Білій Церкві за останні місяці капітально відремонтовано три тролейбуси.  

А ось так ремонтують тролейбуси в Черкасах. Цей тролейбус в такому стані вже більше року.


ЧАС РОБОТИ ЕЛЕКТРОТРАНСПОРТУ

Біла Церква

Найбільшим позитивним моментом є час, до якого працюють тролейбуси у Білій Церкві. На рейси вони виїжджають близько 5-ї ранку, а завершують роботу вже після дванадцятої ночі. Завдяки цьому пасажиропотік стабільний, а цей вид транспорту є популярним серед молоді.

Черкаси

На жаль, наше місто з такою кількістю тролейбусів, та ще й нових, не може похизуватися такими показниками. Виїжджають наші тролейбуси так само, як і білоцерківські – близько 5 ранку, а от починають з’їжджати з основних маршрутів вже у 19.00-20.00. 


ЗУПИНКИ ТА ГРАФІКИ РУХУ

Біла Церква

Це мабуть єдиний розділ, де Біла Церква комфортом поступається Черкасам саме в організації зручності і створення всієї належної інфраструктури. Зупинки у Білій Церкві виконані в різних стилях, лише на в деяких вулицях розпочато встановлення нових зупинок. Графіки рух, є але не скрізь, помітив лише на кінцевих зупинках тих маршрутів, де курсує по одному троллейбусу. Там же, де курсує основний маршрут №1 чітких графіків із інтервалом я не бачив.

Окремо хочу відзначити те, що зупинки оголошувати в Білій Церкві не прийнято, і якщо ви турист, то орієнтуватися за зупинками в громадському транспорті буде досить складно.

Зупинки в Черкасах в належному стані, частину їх було віддано приватникам, які доглядають за ними. Мають великі таблички з назвами і навіть на деяких є карти тих районів де вони знаходиться.

Графіки руху для тролейбусів є на всіх без виключення зупинках і на них чітко вказано час, коли прибуває тролейбус від першого рейсу до останнього. Водії оголошують кожну зупинку, а в нових тролейбусах це робить відповідна система озвучування.

КОНКУРЕНТИ – МАРШРУТНІ ТАКСІ

Біла Церква

Кількість маршруток досить велика, і всі вони загалом повторюють рух тролейбусів. Хоча зараз з’явилася тенденція зі зменшення цих маршруток або зміну їхніх маршрутів ближче до перефирії, щоб ті з вуличок збирали людей і підвозили до шляхів, де курсують тролейбуси. Автопарк загалом складають незручні і некомфортні, а головне не пристосовані до міських перевезень буси «мерседеси» та «спрінтери».

Черкаси

У Черкасах ситуація з приватними перевізниками досить напружена: маршрутки одна за одною перед тролейбусом намагаються забрати останнього пасажира, а тролейбусу залишаються лише пільговики. Правда з автопарком все набагато краще, і по місту курсують великі комфортні автобуси, які пристосовані до роботи на міських вулицях, починаючи від «Богданів», «пазиків», «еталонів», закінчуючи комфортабельними автобусами великої місткості марки «МAN» і «Mercedes».


Нагадаємо, ІТ-спеціалісти із команди eKreative створили додаток для iOS і Android, що дозволяє:

► Дізнаватися про маршрути черкаських тролейбусів, які проходять через зупинки;
► Знати час прибуття найближчих 3-х тролейбусів;
► Відстежувати їхній рух у реальному часі
GPS встановили на 65 тролейбусів. Систему скоро запустять і на автобусах. Аби завантажити додаток, заповніть анкету: ►https://goo.gl/A9tzi1

Хочеш домогти? Стань другом!