Черкаси

25.65

У Черкасах відкрили пам’ятник загиблому генералу Ігорю Момоту

24 серпня, до Дня Незалежності, на площі Слави у Черкасах, поблизу Свято-Троїцького собору, відкрили пам’ятник генерал-майору Ігорю Момоту. Над монументом працював черкаський скульптор Іван Фізер.

 Надія Момот, дружина генерал-майора Ігоря Момота:

«Відкриття пам’ятника Момоту Ігорю Федоровичу у День Незалежності − це дуже знаково. Він один з перших став на захист України. Він тоді сказав: «Я повинен поїхати, і я поїду! Якщо не я, то хто? Більше нікому. Я маю повернути своїх хлопців живими. Я боюся за кожне життя і ціную кожного солдата». Відкриття пам’ятника сьогодні – не тільки для Ігоря Федоровича, але й для всіх черкащан, які загинули на сході України.
Знаєте, я дуже вдячна, що люди його пам’ятають і поважають. Герої не вмирають, вони живуть у наших серцях. І ми їх пам’ятаємо такими, якими вони йшли на схід, з вірою в те, що все буде добре».

Нагадаємо, що Ігор Момот − був начальником центру Держприкордонслужби в с. Оршанець. Загинув у зоні АТО 11 липня 2014 року під час обстрілу українських позицій з установки «Град». Посмертно йому присвоїли звання генерал-майора.

 

Хочеш домогти? Стань другом!