Черкаси

25.65

Перший фестиваль тімбілдінгу відбувся у Черкасах

«Summer Challenge 2016» – фестиваль тімбілдінгу провели сьогодні до Дня Незалежності у Долині троянд міста Черкаси. Основна мета цього заходу – підтримати фінансово один із 25 соціальних проектів нашого міста. Для цього організатори зібрали 15 команд, які представляють бізнес Черкас, і провели між ними змагання. Команда, яка перемагає – визначає кращий соціальний проект, який отримує грошову підтримку у розмірі 25 тисяч гривень.

 

Ольга Касьянова, організаторка фестивалю «Summer Challenge 2016»:

«Сьогоднішнє святкування Дня Незалежності не схоже на всі попередні роки. Цього року є нова складова, якої не було раніше. Раніше ми щось продавали: печиво чи сувеніри, а цьогоріч мало продажу, а більше презентацій того, що можуть робити люди – це якісні соціальні ініціативи. Тут багато презентацій прогресивного бізнесу нашого міста, тут хороші навчальні майданчики для дітей.

Сьогодні ми зібрали 15 представників бізнесу. Є також кілька державних команд: патрульна служба поліції, команда міської ради Черкас та «Ощадбанку». Інші – це представники бізнес-структур, а також збірна з підприємців.

Також ми представили 25 соціальних проектів, серед яких команда-переможець із представників бізнесу обере, на їхню думку, найкращий соціальний проект. Цей проект отримає грошову підтримку у розмірі 25 тисяч гривень. Ці кошти потім дуже прозоро використають, а представники соціального проекту відзвітуються місту про всі витрати».

Переможцем фестивалю тімбілдінгу «Summer Challenge 2016» стала команда патрульних, які визначили кращий соціальний проект, що спрямований на виготовлення книг для незрячих. Переможці поділилися коштами із «Школою раннього особистісного розвитку». Також по 15 тисяч гривень отримали соціальні проекти «Шлях до нової себе» і «Обираю нове життя».

 

 

Хочеш домогти? Стань другом!