Mist

2°C

Черкаси

Черкащани виступили проти силового розгону блокади Донбасу

14 березня біля Черкаської обласної ради активісти виступили проти силового розгону торгової блокади Донбасу. Нагадаємо, вчора правоохоронці затримали 43 учасників блокади, які влаштували блокпост на залізничній станції Кривий Торець на Донеччині. У відповідь на це у багатьох містах України відбулися акції протесту із вимогою звільнити блокувальників.

 

Протестувальники вимагають, щоб завтра сесія облради засудила розгін блокади, просила Верховну раду звільнити Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та Голову Головного Управління Нацполіції у Донецькі області В'ячеслава Аброськіна. Також серед їхніх вимог – звільнення з-під арешту учасників блокади та закриття кримінальних проваджень. Ці та інші питання мають розглянути депутати завтра на засіданні міської та обласної рад. Якщо ж народні обранці не проголосують, активісти будуть діяти радикально.

Під будівлю облади громадскі активісти принесли будки для Петра Порошенка та Арсена Авакова. Це було відповіддю Президенту на різкі слова про своїх критиків.

«Хтось дуже хоче розхитати човен. Комусь дуже хочеться з прапорами походити по проспекту, вигукуючи "геть!". Чому? - тому що працювати не вміють, нічого, навіть собачої будки в житті не побудували, і закликають до дестабілізації в державі. Ми не дозволимо цього робити, нам з такими не по дорозі», - заявив Порошенко.

Голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко висловився проти силового розгону будь-яких мирних акцій протесту. Проте нагадав, що облрада не ухвалює закони.

 

Хочеш домогти? Стань другом!