Черкаси

24.80
Понеділок, 30 листопада 2015 11:55

Мої права. Випуск 7. Як нам відповідали на інформаційний запит

Мої права. Випуск 7. Як нам відповідали на інформаційний запит

В одному з попередніх випусків ми розказували про доступ до публічної інформації та випробували, як працює закон «Про доступ до публічної інформації». 30 жовтня ми надіслали інформаційний запит до Черкаського національного університету з проханням повідомити, скільки грошей виділено на спорудження стели біля університету. Відповідь надійшла нам не через 5 днів, як це має бути за законом, а через 10.

?????? ??????...

У черговому випуску програми «Мої права» ми поговоримо про права мобілізованих та учасників АТО.

У черговому випуску програми «Мої права» мова піде про комунальні тарифи. Як зекономити на квартплаті? У якому разі ви маєте право на знижки на гарячу воду, а коли і взагалі можете за неї не платити? Коли ви маєте право не платити за опалення? Попердні випуски дивіться тут: https://goo.gl/3DGWDZ

П'ятниця, 01 січня 2016 13:08

Мої права. Випуск 8. Спадкування

У черговому випуску програми «Мої права» ви дізнаєтеся:

– Що таке заповіт і коли він може бути недійсним;
– Хто насамперед претендує спадщину;
– Що робити для того, щоб її оформити.

У черговому випуску програми «Мої права» мова йтиме про сімейне право. Що таке шлюбний договір і та для чого він потрібен? Що необхідно для того, щоб розлучитися? Як поділити майно? Що робити, коли вам не виплачують аліменти? Як діяти, коли вам не дають зустрічатися з дитиною?

Понеділок, 30 листопада 2015 20:57

Мої права. Випуск 5. На роботі

У 5-му випуску програми «Мої права» мова йтиме про права робітників. Чим стажування відрізняється від випробування?Скільки вам мають платити за роботу вночі та на вихідних? Коли вам повинні надати вашу відпустку? У яких випадках мають право звільнити та коли повинні з вами розрахуватися?

У 4-му випуску програми "Мої права" ви дізнаєтеся, коли поліцейські мають право перевіряти ваші документи, як повинні проводити обшук, що робити, коли вас затримали та чи мають право правоохоронці ввійти до вашого помешкання. 

Субота, 31 жовтня 2015 10:33

Мої права. Випуск 3. Доступ до інформації

Мої права. Випуск 3. Доступ до інформації

У 3-му випуску програми «Мої права» ви дізнаєтесь: яку інформацію й від кого ви можете отримати? Як написати інформаційний запит? Як дізнатися, кому належить яка-небудь організація? Де і кого ви маєте право знімати на відео і фотографувати?

?????? ??????...
Неділя, 18 жовтня 2015 13:09

«МОЇ ПРАВА». Випуск 2. В магазині

У другому випуску програми "Мої права" ми розкажемо про права покупця в магазині. Чи обов'язково залишати речі в камері схову магазину?  Хто несе за них відповідальність? Що робити, коли ви придбали товар, а він мав не сподобався? Як обміняти товар або повернути за нього гроші? На що ви маєте право, якщо здали свій товар на ремонт? 

У першому випуску програми «Мої права» ми розкажемо, як отримати закордонний паспорт за ціною державного мита (170 грн), не сплачуючи непотрібних незаконних платежів. «Мої права» – нова програма «Громадського телебачення: Черкаси», в якій ми разом з вами вчитимемося відстоювати свої права.

Хочеш домогти? Стань другом!