Черкаси

24.82
Subscribe to this RSS feed
Середа, 06 липня 2016 17:58

«У спорті лише дівчата». Катерина Шевченко

Катерина Шевченко півтора роки у кінологічному спорті. Дресирувати собаку вона мріяла ще з дитинства. Зараз же дівчина займається аджиліті – подоланням перешкод на швидкість із собакою. Як себе почувають дівчата у спорті, чим жертвують заради перемог і чим живуть – дивіться в новому випуску програми «У спорті лише дівчата». 

Published in У спорті лише дівчата
?????? ??????...

Юлія Щепак 17 років займається стрільбою з лука. Зараз вона майстер спорту України та чемпіонка України. Та більше за все вона пишається двома своїми доньками. Як себе почувають жінки у спорті, чим жертвують заради перемог і чим живуть – дивіться в новому випуску програми «У спорті лише дівчата».

Published in У спорті лише дівчата

Вікторія Супрунович – капітан жіночого футбольного клубу «Енергія». У футбол грає більш, ніж 15 років. Дівчина почала займатися спортом у 12 років, щоб вразити хлопця, який їй сподобався. Як себе почувають дівчата в нежіночих видах спорту, чим жертвують заради перемог і чим живуть – дивіться в новому випуску програми «У спорті лише дівчата».

Published in Суспільство
Вівторок, 16 лютого 2016 12:35

«У спорті лише дівчата». Марина Мальована

«У спорті лише дівчата». Марина Мальована

Марина Мальована – восьмиразова чемпіонка України та триразова чемпіонка Європи з боксу серед жінок. Ці досягнення – результат не лише виснажливих тренувань, а й постійної самовіддачі та підтримки рідних.  Як себе почувають дівчата в нежіночих видах спорту, чим жертвують заради перемог та чим живуть ˗ дивіться в першому випуску нашої програми «У спорті лише дівчата».

Published in У спорті лише дівчата
?????? ??????...
Хочеш домогти? Стань другом!