НОВИНИ
Освіта

Головна
НОВИНИ
Освіта
15

вересня 2016
16:44:27


·Хто заважає придбати миючі для дітей у заклади освіти?У черкаські школи й садочки досі не закупили миючі засоби, через що до міського керівництва чи не щодня надходять численні скарги. Виною тому недобросовісний учасник тендеру та блокування повторно оголошених торгів у системі ProZorro через скаргу цього ж підприємства. Вдруге його мабуть провести вже за тиждень.

Як розповів секретар міської ради Олександр Радуцький, закупівлю мийних засобів для місцевих закладів освіти департамент економіки та розвитку оголосили ще на початку березня. Тоді найнижчу цінову пропозицію надало одне зі столичних товариств «Інтер-Трейд-Сервіс».

– Під час процедури узгодження умов поставки та найменувань продукції, це підприємство відмовилось постачати продукцію, зазначену в його ціновій пропозиції, мовляв, вона знята з виробництва, – сказав він. – Більше з тим – намагалось прописати в додатку до договору продукцію невідомого виробника, без наявних висновків СЕС. Ми не можемо подібні незрозумілі засоби використовувати в навчальних закладах.

За його словами, у зв’язку зі зміною специфікації та відсутності належних висновків про відповідність продукції санітарним нормам, пропозицію цього товариства відхилили. Тоді ж ТОВ «Інтер-Трейд-Сервіс» оскаржив результати торгів у Колегії антимонопольного комітету. Після тривалого процесу юридичних суперечок 2-ого серпня тендер взагалі скасували.
 
– Департаментом освіти було оголошено нові торги через систему ProZorro, аукціон мав відбутися вчора. Утім, внаслідок необґрунтованої скарги цього ж підприємства, яка стосувалася знову ж таки необов’язковості висновків СЕС щодо продукції для дітей, торги було заблоковані ще на шість днів й таким чином відтерміновані, – відзначив Олександр Романович.

Водночас, він висловив сподівання, що 21 вересня, аукціон через систему електронних торгів ProZorro врешті відбудеться й у батьків зникнуть нарікання на відсутність мийних засобів у школах.

– Для нас найголовніше визначити переможця з найбільш якісною продукцією та, при цьому, низькою ціною, – сказав він. 

Підписатися
на стрічкуКоментарі (1)
Григорій
15.09.16 | 22:41
Міська влада в лютому гарно пропіарилась а тепер в любий спосіб відклада тендер. А батьки як купували так і будуть купувати миючі. Зато мер в нас МОЛОДЕЦЬ!!!!!!!! .

Додати коментар

Коментар:
Ім'я:

Введіть символи,
зображені на малюнку:Інша інформація
 • 12 вересня  2016  16:16:59
  У День міста черкащан запрошують на акцію «Бібліосіті» від міської бібліотеки імені Лесі Українки
 • 09 вересня  2016  16:33:02
  Запрошуємо до роботи над проектом формування концепції національно-патріотичного виховання у місті Черкаси
 • 02 вересня  2016  11:23:26
  Для пацієнтів дитячого відділення онкології та гематології Черкаської обласної лікарні пролунав перший дзвоник
 • 01 вересня  2016  17:10:51
  Для черкаських школярів пролунав перший дзвоник
 • 31 серпня  2016  12:39:08
  Керівник Зразкової художньої студії «Школа юних модельєрів» стала кращою в обласному конкурсі серед педагогів позашкілля

Черкаська міська рада оголошує повторний конкурс з відбору виконавця послуг з виконання робіт із землеустрою 07
жовтня
2016 
 

 
 
 
 
 
  

My Great Web page